“Hər bir tələbənin arzusu xaricdə təhsil almaqdır. Abituriyentlərə məsləhətim odur ki, əgər siz də xaricdə təhsil almaq, eləcə də ingilis və Koreya dilində bacarıqlara yiyələnmək istəyirsinizsə, BMU-İNHA ikili diplom proqramı sizin gələcək karyeranızda atdığınız ən uğurlu addımlardan biri olacaq”
Bu fikri Bakı Mühəndislik Universiteti (BMU) və Koreya Respublikasının İNHA Universitetinin birgə icra etdiyi tam dövlət təqaüdlü proqrama 2022/2023-cü tədris ili üzrə qəbul olaraq, Elektrik mühəndisliyi ixtisasında təhsil alan I kurs tələbəsi Nəsib Əhmədov bildirib.
Proqramla bağlı daha geniş informasiyanı http://ddp.beu.edu.az/az/page/haqqimizda-257/ linkinə daxil olaraq əldə etmək mümkündür.
Proqramla əlaqədar digər tələbələrin təəssüratlarını http://ddp.beu.edu.az/az/page/telebelerimizin-idp-barede-teessuratlari-328/ linkindən izləmək olar.

BMU–INHA IDPOur students
"The BMU-INHA dual degree program will be one of the most successful steps you take in your future career"
2023
“Every student’s dream is to study abroad. My advice to applicants is that if you also want to study abroad and gain skills in English and Korean, the BMU-INHA dual diploma program will be one of the most successful steps you take in your future career.”
This opinion was expressed by Nasib Ahmadov, a first-year student studying Electrical Engineering, who was admitted to the full state scholarship program jointly implemented by Baku Engineering University (BMU) and INHA University of the Republic of Korea for the 2022/2023 academic year.
More detailed information about the program can be obtained by visiting the link http://ddp.beu.edu.az/az/page/haqqimizda-257/.
You can follow the impressions of other students about the program at the link http://ddp.beu.edu.az/az/page/telebelerimizin-idp-barede-teessuratlari-328/.